Warunki dostawy

Warunki dostawy

 

  1. Zamówienia są realizowane wyłącznie w dni robocze. Zamówienia składane w soboty, niedziele i święta są realizowane pierwszego kolejnego dnia roboczego.
  2. Czas realizacji zamówienia wynosi od 24 godzin do 7 dni roboczych i uzależniony jest od dostępności towaru w magazynie i formy dostawy. Zwyczajowo wysyłkę realizujemy do 48 godzin
  3. Przesyłki nadawane są za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS, DHL bądź za pośrednictwem firmy InPost obsługującej Paczkomaty, lub poczty polskie. Dostawa odbywa się w przeciągu 48 godzin wyłącznie w dni robocze.
  4. Do wartości zamówienia doliczana jest opłata za dostawę. Jeśli wartość zamówienia przekracza kwotę określoną w poniższej tabeli , jako kwotę wolną od kosztów przesyłki, Klient nie ponosi żadnych kosztów przesyłki.
  5. Jeżeli Klient w chwili odbioru przesyłki zauważy, że paczka posiada uszkodzenia, powinien postępować zgodnie z odpowiednimi postanowieniami Ustawy z dnia 23 lipca 2003 r. Prawo pocztowe. W przypadku korzystania z usług firmy kurierskiej UPS,DHL zaleca się sporządzenie protokołu uszkodzeń w obecności kuriera oraz odmowę przyjęcia przesyłki.
  6. Wysyłka jest realizowana po zaksięgowaniu się wpłaty na naszym koncie 

Tabela opłat za dostawę

 dostawa

koszt dostawy

dostawa gratis 

 Poczta Polska

7 zł

powyżej 100 zł 

 Paczkomaty InPost

9 zł

powyżej 100 zł